Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se starat o morčata???

22. 6. 2007

Jak se starat o morčeta???

O morče se až tolik starat nemusíme!Sračí když každý den bude mít čistou vodu,a nové jídlo.Pak se mu samozdřejmě musíme věnovat viz.Jak se věnovat morčatům???.

Jinak morčeti musíme vyklízet klec každý týden max. každých 14 dní.Morče by pak mohlo dostat nějaké nemocy pokud by nebylo v čistotě!!!!Nebo když máte dlouhosrsté  morče musíte ho česat !Samozdřejmě čeště jakýkoli druh morčat ,ale morče s dlouhýmy chlupy potřebuje vetší péči než s krátkými!.

Jo a pokud máte morče venku dbejjte na to aby bylo v teple tedy dejte mu tam seno do kterého se zavrtá kdy bude chtít a nebo piliny + seno(piliny pod seno ale né smíchat)!

Jo a ještě pokud už jste se rozhodly chovat morče venku v kleci a ne v nějakém kotci zase dbejte na to aby na něj nepršelo a podobně!!!

Mnoho zábavy s morčaty pa:o)

 

Náhledy fotografií ze složky Podestýlky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

moc moc moc morčat

(Veronika, 4. 8. 2016 13:23)

Mám morče ale je ještě malé 1 měsíc každý den se sním mazlím

chci moc morče

(deniska, 9. 2. 2011 14:14)

ahoj moc chci morče ale moc chci od vás něco vědět....když si pořídím jedno musím sním pořád být nebo si mám hned pořídit další..????prosím odpověste

Re: chci moc morče

(Ella Butler, 29. 8. 2012 19:24)

No nemusíš s ním být pořád(-: Stačí když přijdeš domů a pomazlíš se s ním třeba při televizi nebo já nevím kdy máš volno. Já mám jedno morče (samečka Kika) a vždycky, když přijdu domů tak se s ním jdu pomazlit a večer, když mám chvíli volno tak si ho vydám z kotce.

morčátka

(marča, 27. 2. 2011 17:22)

ahoj uz mam konecne morče ktere jsem moc moc chtela.ahojky